Bestuur

Piet HendrixPieter BaanRob van den BroekCarina van LoenenGuus Florusse
VoorzitterPenningmeesterSecretarisCoördinator Veerse Meer
Algemeen bestuurslid
Coördinator Jeugdzeilen
Algemeen bestuurslid

Ere-leden

Ad van Dalen, per 28-01-1990
Kees Krijger, per 25-02-2001
Geert Schouten, per 24-01-2010
Bart Teurlings, per 27-01-2013
André Olijslager, per 27-01-2013